Latvijas kultūras dienas Horvātijā (1-12. augusts)

Brīnišķīga atpūta par pieņemamu cenu! Neviena tūrisma kompānija Jums neko tādu nepiedāvās! Dotam Jums iespēju izbaudīt vienu no nozīmīgākajiem vasaras notikumiem Horvātijā - Maraton Ladja. Izmanto šo iespēju un Tu to nenožēlosi!

Izbraukšana 31. 07. 2015. pl. 22. 00

1. 08. - ap 14.00 esam Krakovā, iekārtošanās viesnīcā Krakovas centrā, vecpilsētas tuvumā. Vakaru iespējams pavadīt izbaudot Krakovas skaistākās vietas.

2. 08. - pēc brokastīm izbraucam uz Zagrebu. Zagrebā esam vakarpusē, iekārtošanās hostelī Zagrebas centrā. Ekskursija pa Zagrebas vecpilsētu gida pavadībā (maksa iekļauta cenā).

3. 08. - pēc brokastīm izbraucam uz Dalmāciju. Ap 16.00 esam Klek. Iekārtošanās apartamentos un dodamies uz Opuzen, kur notiek pilsētas svētki ar plašu atpūtas programmu.

4. 08. - Ekskursija uz Dubrovniku, kas tiek dēvēta arī par Adrijas jūras pērli, pēc tam atgriežamies Klek un pēcpusdienā atpūta pludmalē. (ekskursija 15 eiro)

5. 08. - Ekskursija "Foto safari"- izbrauciens ar vēsturiskām horvātu laivām pa Neretvas upes mazajām pietekas upītēm, kur ir daudzu ūdensputnu ligzdošanas vietas, kopīgas pusdienas. Horvātijā šī diena ir valsts svētki, un pēc ekskursijas dodamies uz Metkovič, kur koncertā uzstāsies arī koris no Latvijas, koklētāju ansamblis un tautas deju dejotāji. (ekskursija "Foto safari"10 eiro)

6. 08. - Rīts atpūtai un pludmalei. Pēcpusdienā notiek airēšanas amatieru sieviešu starts sacensībās "Opuzen - Metkovič". Sacensībās startē arī sieviešu komanda no Latvijas.

7.08 - Agri no rīta izbraucam uz Bosniju un Hercogovinu, dodamies uz Medjgorije, kas ir pasaulē pazīstama svētvieta, pēc tam ekskursija uz Mostaru, kur apskatām slaveno veco tiltu, no kura vēl joprojām notiek lēkšana upē (ekskursijas maksa iekļauta cenā). Vakarā dodamies uz Opuzen, kur jau 22 reizi notiks populārās mūzikas festivāls "Melodije Hrvatskog juga" (Horvātijas dienvidu melodijas).

8. 08. - Airēšanas maratons "Maraton ladja". Fantastisks pasākums, ko iespējams vērot no kuģa. Uz starta dodas ap 40 komandām un 22.5 km garajā trasē airētāji cīnās Kņaza Domagoja balvu. Patiesi iespaidīgs pasākums, ko nav iespējams pārstāstīt, TAS IR JĀREDZ! Parasti pilnīgi visi ir emociju pilni un ļoti apmierināti par šo pasākumu. Maratona galamērķis ir Ploče pilsētā, kur daudzajās kafejnīcās un koncertā ir iespējams turpināt baudīt atmosfēru un priecāties kopā ar daudziem tūkstošiem cilvēku, kas speciāli uz Maratonu ir ieradušies šeit. Tiem, kas nevēlēsies vērot sacīkstes no kuģa, būs iespēja vērot sacīkstes no krasta, un pēc tam ar autobusu aizbraukt uz Ploče, kur sagaidīsiet tos, kas ieradīsies ar kuģi. (brauciens ar kuģi 35-40 eiro)

9. 08. - Atpūta pludmalē, vakarā Ploče pilsētā notiek Latvijas kultūras dienu noslēguma pasākums ar koncertu un Latvijas preču prezentācijām.

10. 08. - agri no rīta izbraucam uz Plitvices dabas parku. Ekskursija pa Plitvice ilgst apmēram 3-4 stundas un Jums būs iespēja redzēt brīnišķīgus ūdenskritumus, ezerus un izbraukt ar kuģīti, lai pilnībā izbaudītu šīs vietas skaistumu. (biļete Plitvices dabas parkā 25, 00 eiro). Pēc tam dodamies uz Zagrebu. Nakts viesnīcā.

11. 08. - agri no rīta dodamies ceļā uz Krakovu. Diena, kad ceļš ved cauri 4 valstīm, startējam no Horvātijas, tad Ungārija, Slovēniju un Polija. Nakts viesnīcā Krakovā.

12. 08. - pēc brokastīm izbraucam no Krakovas, lai vēlu vakarā atgrieztos mājās un turpmākās pāris nedēļas pavadītu lidinoties pusmetru no zemes un jau ilgojoties vēlreiz atgriezties šajā burvīgajā zemē - HORVĀTIJĀ.

Novēlam Jums jauku ceļojumu kopā ar biedrību "Balkānu zieds".

Valdes priekšsēdētāja Astra Ozola
26334378
https://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/tourism/foreign-tours/VHsAGkpiSFg=.html

 

 

 

Skatīt vairāk bildes: 

ozio_gallery_nano