Ceļojums uz Horvātiju 2014. gadā

     Jums vēl nav plāna šīs vasaras atvaļinājumam? Ceļojums uz Horvātiju? Vēl ir brīvas vietas. Ceļā dodamies kopā ar deju kolektīvu "LĪGO", kā arī prezentēsim Latviju, Rīgu un vairāku Latvijas ražotāju izstrādājumus, kas raksturīgi Latvijai. Cena vienai personai 335 eiro. Garantējam - Jūs to nenožēlosiet!  Uzziņām: t.26334378 Astra

25.06. izbraukšana no Rīgas, nakts autobusā un braucam līdz Krakovai.

26.06. Esam Krakovā pēcpusdienā. Atpūta viesnīcā.

27.06. Ļoti agri no rīta izbraukšana uz Koprivnica, uz vietas jābūt pēcpusdienā. Ierodamies uz festivālu "Podravski motivi". Tirdziņi, mākslas izstādes, koncerti... Un mūs uzņem mūsu Horvātu draugi. Dodamies uz festivālu, kurā būs arī mūsu stends, kurā reklamēsim Latviju, Rīgu un vairāku Latvijas ražotāju preces, kas raksturīgas tieši mums.

28.06. Apmeklējam festivālu "Picikijada" Dzurdževac pilsētā, koncerti, tirdziņi un vakarā izrādes apmeklējums. Brīvdabas izrādē piedalās ap 100 aktieru un tiek izspēlēta vietējā leģenda.

29.06. Dievkalpojums baznīcā, koncerts un balīteeeeeeeeee! Kopā ar mūsu Horvātu draugiem (no pieredzes zinu, ka vīns parasti līst straumēm...komplektā arī mūzika, dziesmas un dejas, tikai jāatcerās, ka no rīta dodamies uz Plitvice...)

30.06. Dodamies uz Plitvices ezeriem, ir diezgan daudz jāiet ar kājām, bet tas ir tā vērts, skati ir neaizmirstami. Pēc tam ceļš ved uz Krk salu un vietu, kas saucās Omišalj.

30.06-03.07. paliekam Omišalj. Brokastis ir iekļautas cenā, bet šeit ir iespēja pasūtīt arī vakariņas par 2,50 euro par vienu vakariņu reizi, netālu no viesnīcas. Ja tas Jūs interesē, tad dodiet ziņu, jo mums to vajadzētu sarunāt ar mūsu horvātu draugiem. Tā ir ļoti laba cena un ēdiens pilnīgi noteikti būs kvalitatīvs ( un ne jau kāds hamburgers). Piedāvājums nāk no mūsu draugu draugiem, tāpēc zinu, ka varu to droši piedāvāt.

03.07. pēc brokastīm dodamies uz Ungāriju līdz Balatona ezeram. Nakšņojam Siofok. Pie Balatona esam pēcpusdienā un vakaru ir iespējams baudīt brīnišķīgā vietā Ungārijā.

04.07.- Ceļš līdz Krakovai. Nakts Krakovā.

05.07. Diemžēl, bet startējam uz Rīgu un vēlu, vēlu vakarā (visdrīzāk naktī) neizbēgams finišs Rīgā. Ceļojums beidzas.., ir nogurums, nedaudz bēdīgi, ka viss ir beidzies, bet pozitīvās emocijas un neizprotama laimes sajūta neatstās vēl divas - trīs nedēļas, kādam mēnesi, divus.. (bet kādu nepametīs vairs nekad un gribēsies atgriezties šajā brīnišķīgajā zemē vēl un vēl...)

Jauku ceļojumu, un lai mums viss izdodas labāk, nekā bijām cerējuši!!!

Ar cieņu,
Astra Ozola

+371 26334378