Latvijas kultūras dienas Horvātijā (1-12. augusts)

Brīnišķīga atpūta par pieņemamu cenu! Neviena tūrisma kompānija Jums neko tādu nepiedāvās! Dotam Jums iespēju izbaudīt vienu no nozīmīgākajiem vasaras notikumiem Horvātijā - Maraton Ladja. Izmanto šo iespēju un Tu to nenožēlosi!

Izbraukšana 31. 07. 2015. pl. 22. 00

1. 08. - ap 14.00 esam Krakovā, iekārtošanās viesnīcā Krakovas centrā, vecpilsētas tuvumā. Vakaru iespējams pavadīt izbaudot Krakovas skaistākās vietas.

2. 08. - pēc brokastīm izbraucam uz Zagrebu. Zagrebā esam vakarpusē, iekārtošanās hostelī Zagrebas centrā. Ekskursija pa Zagrebas vecpilsētu gida pavadībā (maksa iekļauta cenā).

3. 08. - pēc brokastīm izbraucam uz Dalmāciju. Ap 16.00 esam Klek. Iekārtošanās apartamentos un dodamies uz Opuzen, kur notiek pilsētas svētki ar plašu atpūtas programmu.

4. 08. - Ekskursija uz Dubrovniku, kas tiek dēvēta arī par Adrijas jūras pērli, pēc tam atgriežamies Klek un pēcpusdienā atpūta pludmalē. (ekskursija 15 eiro)

5. 08. - Ekskursija "Foto safari"- izbrauciens ar vēsturiskām horvātu laivām pa Neretvas upes mazajām pietekas upītēm, kur ir daudzu ūdensputnu ligzdošanas vietas, kopīgas pusdienas. Horvātijā šī diena ir valsts svētki, un pēc ekskursijas dodamies uz Metkovič, kur koncertā uzstāsies arī koris no Latvijas, koklētāju ansamblis un tautas deju dejotāji. (ekskursija "Foto safari"10 eiro)

6. 08. - Rīts atpūtai un pludmalei. Pēcpusdienā notiek airēšanas amatieru sieviešu starts sacensībās "Opuzen - Metkovič". Sacensībās startē arī sieviešu komanda no Latvijas.

7.08 - Agri no rīta izbraucam uz Bosniju un Hercogovinu, dodamies uz Medjgorije, kas ir pasaulē pazīstama svētvieta, pēc tam ekskursija uz Mostaru, kur apskatām slaveno veco tiltu, no kura vēl joprojām notiek lēkšana upē (ekskursijas maksa iekļauta cenā). Vakarā dodamies uz Opuzen, kur jau 22 reizi notiks populārās mūzikas festivāls "Melodije Hrvatskog juga" (Horvātijas dienvidu melodijas).

8. 08. - Airēšanas maratons "Maraton ladja". Fantastisks pasākums, ko iespējams vērot no kuģa. Uz starta dodas ap 40 komandām un 22.5 km garajā trasē airētāji cīnās Kņaza Domagoja balvu. Patiesi iespaidīgs pasākums, ko nav iespējams pārstāstīt, TAS IR JĀREDZ! Parasti pilnīgi visi ir emociju pilni un ļoti apmierināti par šo pasākumu. Maratona galamērķis ir Ploče pilsētā, kur daudzajās kafejnīcās un koncertā ir iespējams turpināt baudīt atmosfēru un priecāties kopā ar daudziem tūkstošiem cilvēku, kas speciāli uz Maratonu ir ieradušies šeit. Tiem, kas nevēlēsies vērot sacīkstes no kuģa, būs iespēja vērot sacīkstes no krasta, un pēc tam ar autobusu aizbraukt uz Ploče, kur sagaidīsiet tos, kas ieradīsies ar kuģi. (brauciens ar kuģi 35-40 eiro)

9. 08. - Atpūta pludmalē, vakarā Ploče pilsētā notiek Latvijas kultūras dienu noslēguma pasākums ar koncertu un Latvijas preču prezentācijām.

10. 08. - agri no rīta izbraucam uz Plitvices dabas parku. Ekskursija pa Plitvice ilgst apmēram 3-4 stundas un Jums būs iespēja redzēt brīnišķīgus ūdenskritumus, ezerus un izbraukt ar kuģīti, lai pilnībā izbaudītu šīs vietas skaistumu. (biļete Plitvices dabas parkā 25, 00 eiro). Pēc tam dodamies uz Zagrebu. Nakts viesnīcā.

11. 08. - agri no rīta dodamies ceļā uz Krakovu. Diena, kad ceļš ved cauri 4 valstīm, startējam no Horvātijas, tad Ungārija, Slovēniju un Polija. Nakts viesnīcā Krakovā.

12. 08. - pēc brokastīm izbraucam no Krakovas, lai vēlu vakarā atgrieztos mājās un turpmākās pāris nedēļas pavadītu lidinoties pusmetru no zemes un jau ilgojoties vēlreiz atgriezties šajā burvīgajā zemē - HORVĀTIJĀ.

Novēlam Jums jauku ceļojumu kopā ar biedrību "Balkānu zieds".

Valdes priekšsēdētāja Astra Ozola
26334378
https://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/tourism/foreign-tours/VHsAGkpiSFg=.html

 

 

 

Skatīt vairāk bildes: 

ozio_gallery_nano

 

PICOKIADA, jeb „Leģenda par gaili”

 

 PICOKIADA, JEB „LEĢENDA PAR GAILI”  

Tas ir tradicionāls kultūras un tūrisma pasākums, kurš notiek kopš 1968.gada, parasti jūnija beigās pilsētā, ko sauc Džurdževec. Tā ir leģenda par to, kā vietēji iedzīvotāji aizsargājās pret turku aplenkumu. „Leģenda par gaili” ir kā unikāls teatrāls uzvedums ar īpatnēju vizuālo un fonētisko noskaņu. Pasākums norisinās trīs dienas. Šo trīs dienu laikā parādīta nacionālā kultūra un māksla: gleznošana, tēlniecība, izšūšana, aušana u.c. Tāpat uzstājas arī dzejnieki, folkloras un deju kopas, kā arī dažādi amatnieki.

Maraton Ladja

Izsludinām pieteikšanos dalībai  MARATON LADJA 2014.gada augustā.


    Izsludinām pieteikšanos interesentiem vecumā apmēram no 25-45 gadiem , kuri vēlētos pārstāvēt Latviju 17.Maraton Ladja2014.gada augustā. Iepriekšējas iemaņas airēšanā ir vēlamas, bet nav obligātas,  bet ir nepieciešama vēlme trenēties, uzturēt sevi formā.
Treniņu procesu uzraudzīs un sagatavoties sacensībām Jums palīdzēs Ivans Klementjevs un Jefemijs Klementjevs. 
Mūsu mērķis nav uzvarēt šajās sacensībās, bet piedalīties un pārstāvēt Latviju, nesot tās vārdu pasaulē. 
Aicinām nenobīties un pieteikties visus, kas vēlās aizbraukt uz Horvātiju kopā ar mums nākamgad augustā uz 2 nedēļām, ja līdz tam laikam esat gatavi trenēties un pierādīt sevi, kā komandas spēlētāju.

Gaidām informāciju uz e_ pastu: 

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Tālrunis jautājumiem:

26334378 Astra Ozola.

 

   Pasākuma apskats Horvātijas TV:http://dnevnik.hr/videoteka/maraton-ladza-u-metkovicu-iz-dnevnika-nove-tv.html

Ceļojums uz Horvātiju 2014. gadā

     Jums vēl nav plāna šīs vasaras atvaļinājumam? Ceļojums uz Horvātiju? Vēl ir brīvas vietas. Ceļā dodamies kopā ar deju kolektīvu "LĪGO", kā arī prezentēsim Latviju, Rīgu un vairāku Latvijas ražotāju izstrādājumus, kas raksturīgi Latvijai. Cena vienai personai 335 eiro. Garantējam - Jūs to nenožēlosiet!  Uzziņām: t.26334378 Astra

25.06. izbraukšana no Rīgas, nakts autobusā un braucam līdz Krakovai.

26.06. Esam Krakovā pēcpusdienā. Atpūta viesnīcā.

27.06. Ļoti agri no rīta izbraukšana uz Koprivnica, uz vietas jābūt pēcpusdienā. Ierodamies uz festivālu "Podravski motivi". Tirdziņi, mākslas izstādes, koncerti... Un mūs uzņem mūsu Horvātu draugi. Dodamies uz festivālu, kurā būs arī mūsu stends, kurā reklamēsim Latviju, Rīgu un vairāku Latvijas ražotāju preces, kas raksturīgas tieši mums.

28.06. Apmeklējam festivālu "Picikijada" Dzurdževac pilsētā, koncerti, tirdziņi un vakarā izrādes apmeklējums. Brīvdabas izrādē piedalās ap 100 aktieru un tiek izspēlēta vietējā leģenda.

29.06. Dievkalpojums baznīcā, koncerts un balīteeeeeeeeee! Kopā ar mūsu Horvātu draugiem (no pieredzes zinu, ka vīns parasti līst straumēm...komplektā arī mūzika, dziesmas un dejas, tikai jāatcerās, ka no rīta dodamies uz Plitvice...)

30.06. Dodamies uz Plitvices ezeriem, ir diezgan daudz jāiet ar kājām, bet tas ir tā vērts, skati ir neaizmirstami. Pēc tam ceļš ved uz Krk salu un vietu, kas saucās Omišalj.

30.06-03.07. paliekam Omišalj. Brokastis ir iekļautas cenā, bet šeit ir iespēja pasūtīt arī vakariņas par 2,50 euro par vienu vakariņu reizi, netālu no viesnīcas. Ja tas Jūs interesē, tad dodiet ziņu, jo mums to vajadzētu sarunāt ar mūsu horvātu draugiem. Tā ir ļoti laba cena un ēdiens pilnīgi noteikti būs kvalitatīvs ( un ne jau kāds hamburgers). Piedāvājums nāk no mūsu draugu draugiem, tāpēc zinu, ka varu to droši piedāvāt.

03.07. pēc brokastīm dodamies uz Ungāriju līdz Balatona ezeram. Nakšņojam Siofok. Pie Balatona esam pēcpusdienā un vakaru ir iespējams baudīt brīnišķīgā vietā Ungārijā.

04.07.- Ceļš līdz Krakovai. Nakts Krakovā.

05.07. Diemžēl, bet startējam uz Rīgu un vēlu, vēlu vakarā (visdrīzāk naktī) neizbēgams finišs Rīgā. Ceļojums beidzas.., ir nogurums, nedaudz bēdīgi, ka viss ir beidzies, bet pozitīvās emocijas un neizprotama laimes sajūta neatstās vēl divas - trīs nedēļas, kādam mēnesi, divus.. (bet kādu nepametīs vairs nekad un gribēsies atgriezties šajā brīnišķīgajā zemē vēl un vēl...)

Jauku ceļojumu, un lai mums viss izdodas labāk, nekā bijām cerējuši!!!

Ar cieņu,
Astra Ozola

+371 26334378